Home

ceai Motivele colector medalii la canotaj Mai puțin decât Canada Comportament

Fetele de Aur ale României!” Cinci medalii de aur și una de argint pentru  țara noastră la Campionatele Europene de Canotaj
Fetele de Aur ale României!” Cinci medalii de aur și una de argint pentru țara noastră la Campionatele Europene de Canotaj

România, 8 medalii la Europenele de canotaj - Comitetul Olimpic si Sportiv  Roman
România, 8 medalii la Europenele de canotaj - Comitetul Olimpic si Sportiv Roman

Trei medalii de aur pentru România la... | News.ro

Canotaj la Olimpiadă - România, drum spre medalie!

Cel mai tare European din istorie pentru canotajul românesc: 5 medalii de  aur și 3 de bronz!
Cel mai tare European din istorie pentru canotajul românesc: 5 medalii de aur și 3 de bronz!

We Love Sport Jocurile Olimpice „Vor veni medalii la canotaj”... Și au  venit!
We Love Sport Jocurile Olimpice „Vor veni medalii la canotaj”... Și au venit!

5 medalii la CM Canotaj 2018 Tineret - Federatia Romana de Canotaj

Simona Radiş şi Ancuţa Bodnar, campioane europene! România are deja șase  medalii la CE de canotaj - Eurosport
Simona Radiş şi Ancuţa Bodnar, campioane europene! România are deja șase medalii la CE de canotaj - Eurosport

România a cucerit 6 medalii la Europenele de Canotaj. 3 dintre ele sunt de  aur : Europa FM
România a cucerit 6 medalii la Europenele de Canotaj. 3 dintre ele sunt de aur : Europa FM

A plouat cu medalii de aur la canotaj: A 5-a!

Două medalii de aur mondial la canotaj! — Info Mureș

România a cucerit 4 medalii de AUR la Campionatul Mondial de Canotaj. FOTO  - RoVestea
România a cucerit 4 medalii de AUR la Campionatul Mondial de Canotaj. FOTO - RoVestea

Canotaj: România a cucerit 5 medalii de aur şi 4 de argint la Europenele  Under-23 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Canotaj: România a cucerit 5 medalii de aur şi 4 de argint la Europenele Under-23 | AGERPRES • Actualizează lumea.

România, cinci medalii de aur și una de argint la Europenele de Canotaj.  Echipajul feminin de 8+1, pe primul loc
România, cinci medalii de aur și una de argint la Europenele de Canotaj. Echipajul feminin de 8+1, pe primul loc

România a câștigat cinci medalii la Campionatele Europene de canotaj pentru  juniori Under-19 din Franţa
România a câștigat cinci medalii la Campionatele Europene de canotaj pentru juniori Under-19 din Franţa

România a câștigat 5 medalii de aur și 4 de argint la Campionatul European  de Canotaj Under23 | Digi24
România a câștigat 5 medalii de aur și 4 de argint la Campionatul European de Canotaj Under23 | Digi24

Primii 10 sportivi ai F.R. Canotaj in anul 2016 - Federatia Romana de  Canotaj
Primii 10 sportivi ai F.R. Canotaj in anul 2016 - Federatia Romana de Canotaj

Aur pentru România la Cupa Mondială de canotaj!

Fantastic: a doua medalie de AUR pentru România la CM de Canotaj! În frunte  de la început până la final!
Fantastic: a doua medalie de AUR pentru România la CM de Canotaj! În frunte de la început până la final!

CE Canotaj: România termină competiția cu 5 medalii de aur și una de argint  - HotNews.ro
CE Canotaj: România termină competiția cu 5 medalii de aur și una de argint - HotNews.ro

Două medalii de aur pentru România la Campionatele Europene de canotaj -  spotmedia.ro
Două medalii de aur pentru România la Campionatele Europene de canotaj - spotmedia.ro

Campionatele Mondiale de Canotaj: şapte medalii pentru delegaţia noastră -  01.08.2022 | BURSA.RO
Campionatele Mondiale de Canotaj: şapte medalii pentru delegaţia noastră - 01.08.2022 | BURSA.RO