Home

adolescenți Variantă A face patul fotbal craiova dinamo vicios Ineficace a continua

⚽ 🎫 Bilete online pentru partida dintre Știința și Dinamo București, 26  iulie (21:30) | | Fotbal Club Universitatea 1948
⚽ 🎫 Bilete online pentru partida dintre Știința și Dinamo București, 26 iulie (21:30) | | Fotbal Club Universitatea 1948

În poze au ieșit frumos! GALERIE FOTO superbă din eșecul dramatic cu FC U  Craiova, care îngroapă speranțele lui Dinamo - Playsport
În poze au ieșit frumos! GALERIE FOTO superbă din eșecul dramatic cu FC U Craiova, care îngroapă speranțele lui Dinamo - Playsport

Unde se joacă meciul cu Craiova - Dinamo1948

Rezumat: U Craiova - Dinamo 4-1 | Dubla pentru Andrei Ivan | 2019-2020 -  YouTube
Rezumat: U Craiova - Dinamo 4-1 | Dubla pentru Andrei Ivan | 2019-2020 - YouTube

Universitatea Craiova - Dinamo 1-0 | Andrei Ivan, „eroul” oltenilor în  derby-ul cu rivala din Capitală
Universitatea Craiova - Dinamo 1-0 | Andrei Ivan, „eroul” oltenilor în derby-ul cu rivala din Capitală

Antoni Ivanov e sigur pe el înainte de Dinamo - Universitatea Craiova:  „Vreau să rămân și din vară. Normal că o să mă bucur dacă dau gol!”  Exclusiv - Fanatik.ro
Antoni Ivanov e sigur pe el înainte de Dinamo - Universitatea Craiova: „Vreau să rămân și din vară. Normal că o să mă bucur dacă dau gol!” Exclusiv - Fanatik.ro

Video | Dinamo - Universitatea Craiova 1-6. Încă o umilință istorică pentru  "câini"! Retrogradarea e din ce în ce mai aproape
Video | Dinamo - Universitatea Craiova 1-6. Încă o umilință istorică pentru "câini"! Retrogradarea e din ce în ce mai aproape

Dinamo - Universitatea Craiova 0-1 | Șapte victorii din 7 meciuri pentru  oltenii lui Cristiano Bergodi! „Câinii”, mai aproape de retrogradare decât  de play-off | VIDEO
Dinamo - Universitatea Craiova 0-1 | Șapte victorii din 7 meciuri pentru oltenii lui Cristiano Bergodi! „Câinii”, mai aproape de retrogradare decât de play-off | VIDEO

⚽️ FINAL DE MECI! 🔝 Universitatea... - Universitatea Craiova | Facebook

VIDEO Universitatea Craiova – Dinamo 5-0. Oltenii s-au distrat pe teren  propriu. Show total cu Ivan, Cîmpanu, Căpăţînă şi Markovic
VIDEO Universitatea Craiova – Dinamo 5-0. Oltenii s-au distrat pe teren propriu. Show total cu Ivan, Cîmpanu, Căpăţînă şi Markovic

Dinamo, surclasată și de CSU Craiova! "Câinii", bornă negativă fără  precedent în istoria clubului - Eurosport
Dinamo, surclasată și de CSU Craiova! "Câinii", bornă negativă fără precedent în istoria clubului - Eurosport

CSU Craiova - Dinamo 5-0. Câinele de circ, umilit și în Bănie » Clasamentul  din Liga 1
CSU Craiova - Dinamo 5-0. Câinele de circ, umilit și în Bănie » Clasamentul din Liga 1

Remiză albă între Dinamo și FC U Craiova! "Câinii roșii" au ajuns la 14  meciuri fără victorie în Liga 1 - Eurosport
Remiză albă între Dinamo și FC U Craiova! "Câinii roșii" au ajuns la 14 meciuri fără victorie în Liga 1 - Eurosport

FOTBAL: 11 CONCLUZII DUPA PARTIDA DINAMO BUCURESTI – UNIVERSITATEA CRAIOVA  | JCI Craiova
FOTBAL: 11 CONCLUZII DUPA PARTIDA DINAMO BUCURESTI – UNIVERSITATEA CRAIOVA | JCI Craiova

Rezumat: U Craiova - FC Dinamo Bucuresti - 3 - 0 (1 - 0) - YouTube

VIDEO | Dinamo - Craiova 0-2. Aici nu mai e vorba despre fotbal! ”Câinii”  sunt fără gol şi fără puncte! Momente de panică cu Neagoe
VIDEO | Dinamo - Craiova 0-2. Aici nu mai e vorba despre fotbal! ”Câinii” sunt fără gol şi fără puncte! Momente de panică cu Neagoe

Dinamo - FCU Craiova 1-2 » „Câinii roșii”, răpuși de Andrea Compagno în  prelungiri
Dinamo - FCU Craiova 1-2 » „Câinii roșii”, răpuși de Andrea Compagno în prelungiri

Dinamo - CSU Craiova 1 - 11 » Încă un record rușinos al „câinilor”

Ce s-a întâmplat la meciul Craiova - Dinamo

Universitatea Craiova - Dinamo, Cupa României, rezultat final. Derby-ul din  sferturi - LIVE TEXT | DCNews
Universitatea Craiova - Dinamo, Cupa României, rezultat final. Derby-ul din sferturi - LIVE TEXT | DCNews

Fotbal - Liga I: Dinamo Bucureşti - FC U Craiova 1-2, în play-out |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - Liga I: Dinamo Bucureşti - FC U Craiova 1-2, în play-out | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rotaru l-a ”certat” pe Ivan pentru tumbele sale: ”Mi-a spus domnul Mihai să  nu mai fac”
Rotaru l-a ”certat” pe Ivan pentru tumbele sale: ”Mi-a spus domnul Mihai să nu mai fac”